Jak přežít záplavu informací kolem koronaviru?

Fakulta sociálních věd UK a řešitelský tým projektu Infodemie COVID-19 vás srdečně zvou na konferenci, kterou pořádá Institut komunikačních studií a žurnalistky FSV UK dne 25 května 2021.


Jedním z největších společenských problémů souvisejících s pandemií COVID-19 je přetíženost informacemi z veřejných médií i sociálních sítí. Právě záplava často protichůdných informací znatelně ovlivňuje postoje veřejnosti k protiepidemickým opatřením. Mezinárodní konference How to survive within the information flood around COVID-19 se bude zabývat rolí médií v šíření těchto informací, možnostmi omezení šíření dezinformací a jak k tomu mohou přispět vědečtí pracovníci.

Další informace o konferenci:

21. 5. 2021

Projekt TL04000176 AI komunikační platforma potlačující infodemii ve vazbě na novinářskou a mediální etiku
je spolufinancován se státní podporou Technologické agentury ČR v rámci Programu ÉTA

Projekt TL04000176 AI komunikační platforma potlačující infodemii ve vazbě na novinářskou a mediální etiku je spolufinancován se státní podporou Technologické agentury ČR v rámci Programu ÉTA

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies v rámci platformy Google Analytics. Více informací o fungování těchto nástrojů je k dispozici ZDE. Tyto soubory cookies můžete odmítnout v nastavení svého prohlížeče, případně je můžete v prohlížeči i vymazat.